Reiseliv

En stor gruppe av aktører fra utenlandske turistkontorer, flyselskaper og agenter deltok på workshopene som ble arrangert i Stavanger, Bergen, Trondheim og Oslo: her fra det avsluttende arrangementet i Oslo.

Internasjonale reiselivsaktører møtes igjen!

For første gang på halvannet år, har norske og internasjonale reiselivsaktører igjen truffet hverandre rent fysisk, og ikke bare digitalt. Interessen og gjensynsgleden var stor på alle hold da ANTOR Norway igjen arrangerte sine årlige regionale workshops, etter et opphold i 2020.

Publisert Sist oppdatert

For å lese denne saken må du være abonnent

Reiseliv1 & Convenience – nye saker på nett hver dag og 7 papirmagasiner i året. Alle abonnement gir tilgang til alle artikler på både reiseliv1.no og convenience.no samt e-utgaven. For å få papirutgaven, velg nett og papir. Vi har disse tilbudene:

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
3 mnd

150,- 575,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett og papir
12 mnd

1875,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
1 mnd

1,- 145,-

KJØP

Reiseliv1 & Convenience
Nett
12 mnd

1430,-

KJØP

Powered by Labrador CMS